DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 1000 ZŁ!

Polski producent profesjonalnych systemów dezynfekujących UV-C oraz uznanych rozwiązań oświetleniowych dla przemysłu, medycyny, produkcji farmaceutycznej oraz branż usługowych.

Rozwiązania EXTERYA oparte są na wieloletnim doświadczeniu produkcyjnym, opartym o Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według ISO 9001 którym możemy się szczycić ze względu na współpracę z uznanym od lat producentem rozwiązań oświetleniowych EFL-POLARIS.
To właśnie wspólne wysiłki zespołów obu producentów pozwalają nam zaoferować produkty o najwyższych parametrach dostępnych na rynku, które zostawiają konkurencję daleko w tyle.
Unikalne technologie, najwyższej jakości materiały oraz wspaniały design to główne cech naszych produktów.
Połączenie najwyższej klasy oświetlenia z technologią dezynfekcji to przełomowe rozwiązanie. Jako EXTERYA jesteśmy dumni z pozycji pioniera tej technologii.
EXTERYA to nowoczesne zaplecze technologiczne oraz zespoły specjalistów będących równocześnie pasjonatami rozwiązań oświetleniowych.
Jako polski producent wychodzimy naprzeciw dzisiejszym potrzebom rynku. Niezależnie od branży w której działasz, gwarantujemy że inwestycja w bezpieczeństwo Twoich klientów, pracowników i kontrahentów zapewni przewagę nad konkurencją.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl